Aktualności

Trener Bednarczyk po wygranej z Arką

2 mecze, 4 punkty i rokująca dobrze gra na kolejne spotkania z pewnością cieszy szkoleniowca Pogoni Grzegorza Bednarczyka. Po wczorajszym, zwycięskim 1:0 meczu z Arką II Gdynia poprosiliśmy trenera Pogoni o komentarz:
Czytaj więcej

Arka pokonana!

3 punkty zostają w Lęborku! Po ważnym meczu i ciężkim boju z Arką Gdynia Pogoń wygrywa 1:0 i przesuwa się w górę tabeli. Na taką grę kibice biało-niebiesko-czerwonych czekali od dawna.
Czytaj więcej

Pogoń – Arka już w sobotę!

To powinien być niezwykle ciekawe spotkanie. W sobotę 18 marca o godz. 15:00 Pogoń w Lęborku podejmuję Arkę II Gdynia.
Czytaj więcej

Budżet Obywatelski na stadionie. Czas na konkrety

Nowe inwestycje na stadionie z Budżetu Obywatelskiego Lęborka na rok 2022 coraz bliżej!
Czytaj więcej

Juniorzy starsi przygotowują się do ligowej wiosny

Do piłkarskiej wiosny przygotowuje się drużyna juniorów starszych. Zawodnicy z roczników 2004, 2005 i 2006 grają w Pomorskiej Lidze Juniorów „A”. Do startu rozgrywek pozostało 1,5 tygodnia.
Czytaj więcej

Mecz w Pruszczu Gdańskim odwołany!

Zima w natarciu. Jutrzejszy wyjazdowy mecz seniorów Pogoni z Czarnymi Pruszcz Gdański odwołany!!!
Czytaj więcej

Michał Kowalkowski nowym kapitanem

W meczu Pogoń – Wikęd Luzino po raz pierwszy kapitańską opaskę założył Michał Kowalkowski. Został on wybrany przez kolegów z drużyny po rezygnacji z tej funkcji po 9 latach Wojciecha Musuły. Życzymy powodzenia w tej nowej i odpowiedzialnej funkcji.
Czytaj więcej

Pogoń 2014 wygrywa turniej Winter Cup w Lini

Worek medali z turnieju Winter Cup w Linii przywiozła wczoraj do Lęborka drużyna Pogoni rocznika 2014 i młodsi!
Czytaj więcej

Pogoń 2015 na turnieju Winter Cup w lini

Młoda Pogoń z brązowymi medalami na halowym turnieju piłki nożnej w Lini rocznika 2015 i młodsi. Kuba Polański do Lęborka powrócił z tytułem najlepszego bramkarza turnieju!
Czytaj więcej

Drużyna Pogoni rocznika 2013 uczestniczyła w ten weekend w dwudniowej imprezie Turnieje Piłkarskie Gdynia Cup.

Na dużych boiskach pod balonem zawodnicy prowadzeni przez trenera Wiesława Kreffta rywalizowali z drużynami Granicy Kętrzyn, Sztormu Błękitni Kosakowo I i II, Jantara Ustka, GAP Dąbrowa I i II oraz Checzy Gdynia.

- Graliśmy w systemie 1+6 i zajęliśmy 6. miejsce na 8 drużyn co jest na pewno poniżej naszych możliwości. Wyciągamy jednak wnioski i doświadczenia, które powinny procentować na przyszłość. Wiele meczy które przegraliśmy mogliśmy przy lepszej skuteczności rozstrzygnąć na naszą korzyść. Co ważne najlepsze mecze rozegraliśmy z drużynami z czołówki – relacjonuje zawody trener Krefft.   

Drużyna Pogoni zagrała w składzie: Artur Czajkowski, Mikołaj Galewski, Jakub Reuter Jakub, Jakub Lieban, Kacper Mieszka, Igor Stawisiński, Alan Kubis, Jan Dołębski, Antoni Bojarczuk, Mikołaj Dziembowski i Witold Makurat. 

Zwycięzca turnieju została Granica Kętrzyn, kolejne miejsce zajął Jantar Ustka i Sztorm Mosty. 

Więcej aktualności