Aktualności

Trener Bednarczyk po wygranej z Arką

2 mecze, 4 punkty i rokująca dobrze gra na kolejne spotkania z pewnością cieszy szkoleniowca Pogoni Grzegorza Bednarczyka. Po wczorajszym, zwycięskim 1:0 meczu z Arką II Gdynia poprosiliśmy trenera Pogoni o komentarz:
Czytaj więcej

Arka pokonana!

3 punkty zostają w Lęborku! Po ważnym meczu i ciężkim boju z Arką Gdynia Pogoń wygrywa 1:0 i przesuwa się w górę tabeli. Na taką grę kibice biało-niebiesko-czerwonych czekali od dawna.
Czytaj więcej

Pogoń – Arka już w sobotę!

To powinien być niezwykle ciekawe spotkanie. W sobotę 18 marca o godz. 15:00 Pogoń w Lęborku podejmuję Arkę II Gdynia.
Czytaj więcej

Budżet Obywatelski na stadionie. Czas na konkrety

Nowe inwestycje na stadionie z Budżetu Obywatelskiego Lęborka na rok 2022 coraz bliżej!
Czytaj więcej

Juniorzy starsi przygotowują się do ligowej wiosny

Do piłkarskiej wiosny przygotowuje się drużyna juniorów starszych. Zawodnicy z roczników 2004, 2005 i 2006 grają w Pomorskiej Lidze Juniorów „A”. Do startu rozgrywek pozostało 1,5 tygodnia.
Czytaj więcej

Mecz w Pruszczu Gdańskim odwołany!

Zima w natarciu. Jutrzejszy wyjazdowy mecz seniorów Pogoni z Czarnymi Pruszcz Gdański odwołany!!!
Czytaj więcej

Michał Kowalkowski nowym kapitanem

W meczu Pogoń – Wikęd Luzino po raz pierwszy kapitańską opaskę założył Michał Kowalkowski. Został on wybrany przez kolegów z drużyny po rezygnacji z tej funkcji po 9 latach Wojciecha Musuły. Życzymy powodzenia w tej nowej i odpowiedzialnej funkcji.
Czytaj więcej

Pogoń 2014 wygrywa turniej Winter Cup w Lini

Worek medali z turnieju Winter Cup w Linii przywiozła wczoraj do Lęborka drużyna Pogoni rocznika 2014 i młodsi!
Czytaj więcej

Pogoń 2015 na turnieju Winter Cup w lini

Młoda Pogoń z brązowymi medalami na halowym turnieju piłki nożnej w Lini rocznika 2015 i młodsi. Kuba Polański do Lęborka powrócił z tytułem najlepszego bramkarza turnieju!
Czytaj więcej

Drużyna Pogoni rocznika 2015 i młodsi grała w weekend w Gniewinie na turnieju Stolem Cup 2023.

- Graliśmy w systemie 4+1 gdzie w zespole mógł zagrać jeden starszy zawodnik z rocznika 2014. My nie skorzystaliśmy z tego zapisu i graliśmy w normalnym składzie – relacjonuje zawody w Gniewinie trener Maciej Frącek. - W grupie zajmujemy 4. miejsce w grupie co dało nam możliwość gry o miejsce 7-8. 

Ostatecznie młoda drużyna Pogoni zajęła w turnieju 7. miejsce rywalizując z dwoma drużynami Stolemu Gniewino, Błękitnych Wejherowo oraz Cassubian Bolszewo a także z Diego Lębork i Sztormem Kosakowo. Turniej wygrał Stolem I. 

Pogoniści zagrali w składzie: Kuba Polański, Oskar Kowalczyk, Hubert Kowalkowski, Kuba Czapiewski, Szymon Wolski, Piotr Dołębski i Jan Jasiński. 

- Naprawdę jestem zadowolony po turnieju i z tego co pokazał nasz zespół. Idziemy cały czas do przodu. Może i małymi krokami, ale z turnieju na turniej piłkarsko wyglądamy dobrze. Mam nadzieje, że gdy tylko poprawimy skuteczność będziemy się cieszyć z wygranych. Dziękuję rodzicom za super doping i miłą atmosferę na trybunach – mówił po turnieju trener M. Frącek.

Więcej aktualności