Aktualności

Pogoń F1 zagrała w Słupsku na Zielonej

Ligowy turniej rocznika 2015 rozegrała w sobotę 20 kwietnia drużyna Pogoni F1 trenerów Macieja Frącka i Michała Kowalkowskiego.
Czytaj więcej

Pogoń 2017 najlepsza na Kisewa Cup 2024

Pogoń Lębork rocznika 2017 triumfuje w turnieju Kisewa Cup 2024 w Nowej Wsi Lęborskiej!
Czytaj więcej

Porażka z Radunią

Stracony gol w końcówce przesądził o niepowodzeniu akcji „Radunia”. W 25 kolejce IV ligi Pogoń bez punktów.
Czytaj więcej

20 kwietnia z rezerwami Radunii

Przed nami kolejne emocjonujące widowisko piłkarskie. Tym razem zawodnicy trenera Grzegorza Bednarczyka podejmą rezerwy walczącej o awans do I ligi Radunię Stężyca.
Czytaj więcej

Spotkanie z dietetykiem Kamilem Osowskim

W wypełnionej do ostatniego miejsca Stacji Kultura w Lęborku odbyło się 17 kwietnia 2024 r. inspirujące spotkanie młodych piłkarzy Pogoni z drużyn E1, E2 i F1 oraz ich rodziców i trenerów z dietetykiem Kamilem Osowskim.
Czytaj więcej

Pogoń F2 gospodarzem turnieju w Lęborku

Drużyna Pogoni rocznika 2016 i młodsi była w sobotę 13 kwietnia w Lęborku gospodarzem ligowego turnieju F2.
Czytaj więcej

Pogoń D1 wygrywa w Bruskowie

Drużyna Pogoni D1 rocznika 2011/2012 odwiedziła w wczoraj Bruskowo by zagrać z sukcesem ligowe spotkanie z miejscowym UKS GAP.
Czytaj więcej

Gol za 3 punkty w doliczonym czasie gry

Z trzema punktami do Lęborka z podgdańskich Kolbud powróciła ekipa Pogoni. Zwycięską bramkę zdobył w doliczonym czasie gry Damian Formela!
Czytaj więcej

Wyjazdowy weekend. Jedziemy do Kolbud

Akademia Sportu Kolbudy będzie kolejnym przeciwnikiem Pogoni w 24. kolejce IV ligi. Mecz na stadionie przy ulicy Polnej 55 rozegrany zostanie 13 kwietnia o godz. 16:00.
Czytaj więcej

Drużyna Pogoni rocznika 2015 i młodsi grała w weekend w Gniewinie na turnieju Stolem Cup 2023.

- Graliśmy w systemie 4+1 gdzie w zespole mógł zagrać jeden starszy zawodnik z rocznika 2014. My nie skorzystaliśmy z tego zapisu i graliśmy w normalnym składzie – relacjonuje zawody w Gniewinie trener Maciej Frącek. - W grupie zajmujemy 4. miejsce w grupie co dało nam możliwość gry o miejsce 7-8. 

Ostatecznie młoda drużyna Pogoni zajęła w turnieju 7. miejsce rywalizując z dwoma drużynami Stolemu Gniewino, Błękitnych Wejherowo oraz Cassubian Bolszewo a także z Diego Lębork i Sztormem Kosakowo. Turniej wygrał Stolem I. 

Pogoniści zagrali w składzie: Kuba Polański, Oskar Kowalczyk, Hubert Kowalkowski, Kuba Czapiewski, Szymon Wolski, Piotr Dołębski i Jan Jasiński. 

- Naprawdę jestem zadowolony po turnieju i z tego co pokazał nasz zespół. Idziemy cały czas do przodu. Może i małymi krokami, ale z turnieju na turniej piłkarsko wyglądamy dobrze. Mam nadzieje, że gdy tylko poprawimy skuteczność będziemy się cieszyć z wygranych. Dziękuję rodzicom za super doping i miłą atmosferę na trybunach – mówił po turnieju trener M. Frącek.

Więcej aktualności