Aktualności

Trener Bednarczyk po wygranej z Arką

2 mecze, 4 punkty i rokująca dobrze gra na kolejne spotkania z pewnością cieszy szkoleniowca Pogoni Grzegorza Bednarczyka. Po wczorajszym, zwycięskim 1:0 meczu z Arką II Gdynia poprosiliśmy trenera Pogoni o komentarz:
Czytaj więcej

Arka pokonana!

3 punkty zostają w Lęborku! Po ważnym meczu i ciężkim boju z Arką Gdynia Pogoń wygrywa 1:0 i przesuwa się w górę tabeli. Na taką grę kibice biało-niebiesko-czerwonych czekali od dawna.
Czytaj więcej

Pogoń – Arka już w sobotę!

To powinien być niezwykle ciekawe spotkanie. W sobotę 18 marca o godz. 15:00 Pogoń w Lęborku podejmuję Arkę II Gdynia.
Czytaj więcej

Budżet Obywatelski na stadionie. Czas na konkrety

Nowe inwestycje na stadionie z Budżetu Obywatelskiego Lęborka na rok 2022 coraz bliżej!
Czytaj więcej

Juniorzy starsi przygotowują się do ligowej wiosny

Do piłkarskiej wiosny przygotowuje się drużyna juniorów starszych. Zawodnicy z roczników 2004, 2005 i 2006 grają w Pomorskiej Lidze Juniorów „A”. Do startu rozgrywek pozostało 1,5 tygodnia.
Czytaj więcej

Mecz w Pruszczu Gdańskim odwołany!

Zima w natarciu. Jutrzejszy wyjazdowy mecz seniorów Pogoni z Czarnymi Pruszcz Gdański odwołany!!!
Czytaj więcej

Michał Kowalkowski nowym kapitanem

W meczu Pogoń – Wikęd Luzino po raz pierwszy kapitańską opaskę założył Michał Kowalkowski. Został on wybrany przez kolegów z drużyny po rezygnacji z tej funkcji po 9 latach Wojciecha Musuły. Życzymy powodzenia w tej nowej i odpowiedzialnej funkcji.
Czytaj więcej

Pogoń 2014 wygrywa turniej Winter Cup w Lini

Worek medali z turnieju Winter Cup w Linii przywiozła wczoraj do Lęborka drużyna Pogoni rocznika 2014 i młodsi!
Czytaj więcej

Pogoń 2015 na turnieju Winter Cup w lini

Młoda Pogoń z brązowymi medalami na halowym turnieju piłki nożnej w Lini rocznika 2015 i młodsi. Kuba Polański do Lęborka powrócił z tytułem najlepszego bramkarza turnieju!
Czytaj więcej

Testem Coopera rozpoczęły się zimowe przygotowania drużyny seniorów Pogoni do wiosennej rywalizacji w 4 lidze.

Każdy z zawodników w ciągu 12 minut miał przebiec jak największą odległość. Rezultaty poszczególnych piłkarzy notował trener Grzegorz Bednarczyk i nowy kierownik drużyny Artur Okrój. Kolejny test za jakiś czas pokaże efekty zimowych przygotowań.

Na treningu stawiło się 24 piłkarzy w tym kilku testowanych. Kto zostanie na dłużej w drużynie okaże się w najbliższych tygodniach. Z obecnej kadry zabrakło usprawiedliwionych Kwaśnika, Kolke i Ronowskiego. Z powodu obowiązków zawodowych związanych z pracą strażaka wiosną w drużynie nie zobaczymy Wiktora Miotka. Z kolei nękany w ostatnich miesiącach kontuzjami Mateusz Kozerkiewicz zdał sprzęt i pożegnał się z zespołem.

Humory wszystkim dopisywały. Po rozgrzewce gdy jedni biegali wokół boiska na teście, inni grzali się grając w dziadka. 

Przed treningiem w szatni z zawodnikami spotkał się Wiceprezes Zarządu ds. piłki nożnej Marek Piotrowski oraz członkowie zarządu. Oczekiwania przed drużyną są jasne. Spokojne utrzymanie zapewnione na kilka kolejek przed końcem sezonu. – Wierzę w o wiele lepszą wiosnę niż to co było jesienią. Aby tak się stało musimy mocno popracować. Apeluję o skupienie, zaangażowanie, mocną pracę i dobrą frekwencję na zajęciach. W przerwie pomiędzy rozgrywkami zarząd i osoby wspierające sekcję piłki nożnej mocno popracowały i efekty tych wielu spotkań, działań i zabiegów zobaczymy w kolejnych miesiącach. Wszyscy mamy jeden cel i dokonamy tego – mówił w szatni do zawodników prezes Marek Piotrowski.

Plan na ten tydzień do 4 treningi w tym środa na siłownia. W sobotę w południe (godz. 12, 21.01) gra wewnętrzna z juniorami. 

Więcej aktualności