Aktualności

Mamy napastnika! Mateusz Dampc wiosną zagra w Pogoni

Transferem 27-letniego Mateusza Dampca zamykamy zimowe okienko transferowe do Pogoni. W drużynie oficjalnie możemy już powitać nowego ofensywnego gracza.
Czytaj więcej

Łukasz Kowalczyk wzmocni środek pola

Strzelił gola Wiśle Kraków i zagra w Pogoni! Łukasz Kowalczyk wzmocni środek pola.
Czytaj więcej

Pogoń 2015 na turnieju Wejher Cup

Tuż poza „pudłem”. Pogoń 2015 w sobotę wzięła udział w turnieju Wejher Cup.
Czytaj więcej

Jak równy z równym

Obiecująco wypadła ostatnia gra kontrolna Pogoni przed inauguracją ligi za tydzień. W meczu z mocno wzmocnionym zimą trzecioligowcem z Luzina o jedną bramkę lepsi byli goście choć na boisku nie widać było różnicy.
Czytaj więcej

Wiktor Potrykus na środek pomocy!

Kolejnym zawodnikiem, który dołączył do Pogoni w zimowej przerwie jest 20-letni Wiktor Potrykus!
Czytaj więcej

Próba generalna z Wikędem

Trzecioligowy Wikęd Luzino będzie ostatnim przeciwnikiem drużyny Pogoni przed startem rundy rewanżowej IV ligi 2 marca.
Czytaj więcej

Pogoń w projekcie "Piłkarski Rozwój Pomorza"

Przedstawiciele sekcji piłki nożnej Pogoni Lębork: Janusz Pomorski – członek Zarządu i Wojciech Musuła – trener koordynator uczestniczyli w poniedziałek 19 lutego w Kartuzach w spotkania w ramach projektu "Piłkarski Rozwój Pomorza".
Czytaj więcej

Z Barcy do Pogoni. Witamy Jerzego Zaworskiego

W seniorskiej drużynie Pogoni witamy oficjalnie 19-letniego Jerzego Zaworskiego. Ofensywny zawodnik mogący grać na pozycji napastnika lub skrzydłowego trafił do nas z Gminnego Klubu Piłkarskiego Barca Bolszewo.
Czytaj więcej

Zarząd sekcji piłki nożnej Pogoni Lębork ukonstytuowany

Informujemy, że Zarząd Lęborskiego Klubu Sportowego „Pogoń” na swoim posiedzeniu w dniu 20.02.2024 r. na wniosek Wiceprezesa Zarządu LKS “Pogoń” Lębork ds. piłki nożnej Radosława Pietrusewicza podjął Uchwałę dotyczącą składu osobowego Zarządu Sekcji Piłki Nożnej klubu.
Czytaj więcej

Testem Coopera rozpoczęły się zimowe przygotowania drużyny seniorów Pogoni do wiosennej rywalizacji w 4 lidze.

Każdy z zawodników w ciągu 12 minut miał przebiec jak największą odległość. Rezultaty poszczególnych piłkarzy notował trener Grzegorz Bednarczyk i nowy kierownik drużyny Artur Okrój. Kolejny test za jakiś czas pokaże efekty zimowych przygotowań.

Na treningu stawiło się 24 piłkarzy w tym kilku testowanych. Kto zostanie na dłużej w drużynie okaże się w najbliższych tygodniach. Z obecnej kadry zabrakło usprawiedliwionych Kwaśnika, Kolke i Ronowskiego. Z powodu obowiązków zawodowych związanych z pracą strażaka wiosną w drużynie nie zobaczymy Wiktora Miotka. Z kolei nękany w ostatnich miesiącach kontuzjami Mateusz Kozerkiewicz zdał sprzęt i pożegnał się z zespołem.

Humory wszystkim dopisywały. Po rozgrzewce gdy jedni biegali wokół boiska na teście, inni grzali się grając w dziadka. 

Przed treningiem w szatni z zawodnikami spotkał się Wiceprezes Zarządu ds. piłki nożnej Marek Piotrowski oraz członkowie zarządu. Oczekiwania przed drużyną są jasne. Spokojne utrzymanie zapewnione na kilka kolejek przed końcem sezonu. – Wierzę w o wiele lepszą wiosnę niż to co było jesienią. Aby tak się stało musimy mocno popracować. Apeluję o skupienie, zaangażowanie, mocną pracę i dobrą frekwencję na zajęciach. W przerwie pomiędzy rozgrywkami zarząd i osoby wspierające sekcję piłki nożnej mocno popracowały i efekty tych wielu spotkań, działań i zabiegów zobaczymy w kolejnych miesiącach. Wszyscy mamy jeden cel i dokonamy tego – mówił w szatni do zawodników prezes Marek Piotrowski.

Plan na ten tydzień do 4 treningi w tym środa na siłownia. W sobotę w południe (godz. 12, 21.01) gra wewnętrzna z juniorami. 

Więcej aktualności