Aktualności

Trener Bednarczyk po wygranej z Arką

2 mecze, 4 punkty i rokująca dobrze gra na kolejne spotkania z pewnością cieszy szkoleniowca Pogoni Grzegorza Bednarczyka. Po wczorajszym, zwycięskim 1:0 meczu z Arką II Gdynia poprosiliśmy trenera Pogoni o komentarz:
Czytaj więcej

Arka pokonana!

3 punkty zostają w Lęborku! Po ważnym meczu i ciężkim boju z Arką Gdynia Pogoń wygrywa 1:0 i przesuwa się w górę tabeli. Na taką grę kibice biało-niebiesko-czerwonych czekali od dawna.
Czytaj więcej

Pogoń – Arka już w sobotę!

To powinien być niezwykle ciekawe spotkanie. W sobotę 18 marca o godz. 15:00 Pogoń w Lęborku podejmuję Arkę II Gdynia.
Czytaj więcej

Budżet Obywatelski na stadionie. Czas na konkrety

Nowe inwestycje na stadionie z Budżetu Obywatelskiego Lęborka na rok 2022 coraz bliżej!
Czytaj więcej

Juniorzy starsi przygotowują się do ligowej wiosny

Do piłkarskiej wiosny przygotowuje się drużyna juniorów starszych. Zawodnicy z roczników 2004, 2005 i 2006 grają w Pomorskiej Lidze Juniorów „A”. Do startu rozgrywek pozostało 1,5 tygodnia.
Czytaj więcej

Mecz w Pruszczu Gdańskim odwołany!

Zima w natarciu. Jutrzejszy wyjazdowy mecz seniorów Pogoni z Czarnymi Pruszcz Gdański odwołany!!!
Czytaj więcej

Michał Kowalkowski nowym kapitanem

W meczu Pogoń – Wikęd Luzino po raz pierwszy kapitańską opaskę założył Michał Kowalkowski. Został on wybrany przez kolegów z drużyny po rezygnacji z tej funkcji po 9 latach Wojciecha Musuły. Życzymy powodzenia w tej nowej i odpowiedzialnej funkcji.
Czytaj więcej

Pogoń 2014 wygrywa turniej Winter Cup w Lini

Worek medali z turnieju Winter Cup w Linii przywiozła wczoraj do Lęborka drużyna Pogoni rocznika 2014 i młodsi!
Czytaj więcej

Pogoń 2015 na turnieju Winter Cup w lini

Młoda Pogoń z brązowymi medalami na halowym turnieju piłki nożnej w Lini rocznika 2015 i młodsi. Kuba Polański do Lęborka powrócił z tytułem najlepszego bramkarza turnieju!
Czytaj więcej

W sobotę 21 stycznia młoda drużyna Pogoni rocznika 2014 i młodsi z sukcesami uczestniczyła w Sierakowicach w turnieju IMPEROLL KASZUB CUP organizowanym przez FC Gowidlino. Zespoły Pogoni zajęły 2 i 6. miejsce na 12 drużyn a najlepszym bramkarzem zawodów okrzyknięto Piotra Dołębskiego! 

- W turnieju grało 12 drużyn a nasza liczna ekipa została podzielona na dwa zespoły po 6 zawodników. Jestem bardzo zadowolony z postawy chłopców, wciąż idziemy do przodu i oto nam w klubie chodzi  – relacjonuje zawody trener Maciej Frącek.

W zespole Pogoń I zagrali Filip Bąk (kpt), Marcel Bemowski, Wojciech Pustelnik, Antoni Miziński, Igor Kapituła i Kuba Mrzygłód.
W składzie Pogoni Lębork II aż połowę zawodników stanowili młodsi chłopcy z rocznika 2015: Kuba Kunkel, Piotr Dołębski, Aleksander Stupnicki (kpt), Jan Dołębski, Szymon Wolski i Nikodem Filcek. 

Pogoń I zagrała w grupie B z której po 1 zwycięstwie i 2 porażkach awansowała do Ligi Europy gdzie zespół rozegrał trzy mecze kończąc rywalizację na 2. miejscu. Najlepszym zawodnikiem drużyny został Igor Kapituła. 

W grupie C  drużyna Pogoń Lębork II rozegrała 3 mecze (2 zwycięstwa i 1 remis) co pozwoliło na awans do grupy najlepszych drużyn w turnieju tzw. Ligi Mistrzów. W niej nasz zespół pokazał się ze świetnej strony zajmując 2. miejsce. Indywidualne wyróżnienie w tej drużynie zdobył Olek Stupnicki. 

Klasyfikacja końcowa turnieju:

Liga Mistrzów: 

1. Sparta Sycewice 
2. Pogoń Lębork ll 
3 FC Gowidlino
4 Błękitni Wejherowo

Liga Europy:

1. Lew Lębork I
2. Pogoń Lębork l
3. UKS Bruskowo Wielkie
4. Amator Kiełpino

Liga Konfederacji:

1. Stolem Gniewino
2. Lechia Gdańsk
3. Lew Lębork Il
4. GKS Kowale

Z nagród indywidualnych za najlepszego bramkarza turnieju został wybrano zawodnika Pogoni Piotra Dołębskiego. Więcej zdjęć TUTAJ

 

Więcej aktualności