Sparing 12.07.2008r., godz. 17

Chrobry Charbrowo - Pogoń Lębork 1-3 (1-1)
Bramki: 1-0 Marek Kozakiewicz (4’), 1-1 Robert Mądrzak (42’), 1-2 Grzegorz Górski (47’), 1-3 Kacper Markowski (90’)

Chrobry: Kwapiński, Drzazgowski, Tubacki, Wica, T. Krzyżanowski, K. Kiełtyka, Kozakiewicz, D. Stefański, Kwidziński, Gargylewski, Król oraz Piotrowski, Mielewczyk

Pogoń: Tomaszewicz, P. Małecki, Malek, Mądrzak, Władyka, Górski, Kołucki, Iwosa, Tkaczenko, Kołodziejski, Sulima oraz Sęktas, Skrzypczak, Stawikowski, Kijek, Trawiński, Markowski

Pierwszy tydzień treningów w ramach przygotowań do czwartoligowego sezonu 2008/2009 zakończył mecz sparingowy w Charbrowie. W składzie Pogoni zabrakło T. Małeckiego, Kurdziela, Mielewczyka, Łapigrowskiego i Rosińskiego. Chrobry jedyną bramkę zdobył po błędzie Kołuckiego, którego podanie do Malka przejął Kozakiewicz i nie dał szans Tomaszewiczowi. W 37 minucie Kołodziejski wymienił kilka podań z Sulimą, ale trafił w słupek. Wyrównanie padło po rzucie wolnym, podyktowanym za bezpardonowy faul Drzazgowskiego na Sulimie tuż przed „szesnastką”. Górski tylko zamarkował strzał, a w „okienko” bramki Kwapińskiego, który jeszcze zdołał dotknąć piłki, trafił Mądrzak. Tuż po przerwie ładnym wolejem pod poprzeczkę popisał się Górski, a wynik ustalił tuż przed końcem Markowski, po asyście Stawikowskiego.