Sparing, 10 sierpnia 2010r. godz. 19

Pogoń Lębork - GKS Luzino 3:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Bartosz GAŁEK (10), 2:0 Damian Mielewczyk (65 – rzut karny), 3:0 Łukasz CHMIELEWSKI (69)

Pogoń: Skrzypczak (46 Kortas) – Smolarek, Jasiński, zawodnik testowany – Kijek (46 Stankiewicz), Witkowski (68 Malek), Kowalski, Żuchowski – zawodnik testowany (60 Iwosa), Markowski (46 Chmielewski), Gałek (46 Mielewczyk)

GKS: Pranga, Czylkowski, Potrykus, Semak, A.Styn, Kożyczkowski, Brzeski, Zinko, Domagała, Miotk, Formela oraz Potrykus, Mallek, Pipke, Damps, Dawidowski

Zasłużonym zwycięstwem Pogoni zakończył się przedostatni sparing przed ligą. W 10 minucie pewnym strzałem do siatki Bartosz Gałek zakończył akcję Pogoni. Po przerwie, w 65 minucie faulowany w polu karnym był Eliasz Iwosa, a z rzutu karnego wynik podwyższył Damian Mielewczyk. Cztery minuty później błyskawiczny kontratak gospodarzy najpierw kończył strzałem Mateusz Stankiewicz, a po dobitce trafił Łukasz Chmielewski.