Sparing, 08.08.2010r., g.15:00, Bożepole Wielkie

Sokół Bożepole Wielkie - Pogoń Lębork 2:5 (0:3)

• Bramki: 0:1 Kacper MARKOWSKI (6), 0:2 Kacper MARKOWSKI (13), 0:3 Kacper MARKOWSKI (20), 0:4 Damian MIELEWCZYK (51), 0:5 Kacper MARKOWSKI (75), 1:5 78 min., 2:5 84 min.

POGOŃ: Kortas, Smolarek, Jasiński, zawodnik testowany, Kijek, Mielewczyk (55 Stankiewicz), Kowalski, Witkowski, Żuchowski (55 Chmielewski), Gałek (46 Iwosa), Markowski

Po dwóch przegranych z wyżej notowanymi rywalami rolę się odwróciły i to Pogoń była górą w sparingu z A-klasowym Sokołem. Skutecznością błysnął Kacper Markowski cztery razy znajdując drogę do siatki. Następny mecz kontrolny już we wtorek o 19, w Lęborku z GKS Luzino.

Sparing w Bożympolu toczył się w dobrym tempie, mimo, że wysoka trawa nieco utrudniała szybką wymianę podań. Już po dwudziestu minutach Markowski miał na koncie trzy gole. Tuż po przerwie dołożył jeszcze asystę, kiedy idealnie zagrał na wolne pole prostopadłe podanie do Mielewczyka, a ten przelobował bramkarza. Jednak to czwarty gol Markowskiego wywołał największy aplauz, kiedy trafienie do siatki napastnik Pogoni poprzedził udanym dryblingiem, mijając kilku rywali. W końcówce spotkania do głosu doszli gospodarze, wykorzystując błędy w defensywie zmęczonych już lęborczan.