Sparing, 19 marca 2011r. godz. 16

Pogoń Lębork – Sokół Bożepole Wielkie 4:0 (1:0)
Bramki: 1-0 Musik (’40), 2-0 Musik (’70), 3-0 Musik (75’), 4-0 Wolszlegier (‘81)

Pogoń: Skrzypczak (Kortas ‘46 ) – Jasiński, Kultys, Smolarek (Mielewczyk ’53), Kołucki, Iwosa (Witkowski 46’), Kowalski, Stankiewicz, Żurawki (Kijek 46’), Musik, Wolszlegier

Bez narzekającego na uraz stopy Łukasza Godlewskiego i przy braku Daniela Malka do ostatniego przed startem rundy wiosennej sparingu przystąpiła drużyna Pogoni. Przeciwnikiem był A-klasowy Sokół Bożepole w którym składzie zagrało dwóch „świeżych” eks-piłkarzy Pogoni tj. Daniel Błaszkowski i Łukasz Chmielewski. Przewaga Pogoni w spotkaniu nie podlegała dyskusji, a najbardziej skutecznym zawodnikiem okazał się Tomasz Musik, zdobywca trzech goli. Pierwsza bramka Musika wpadła w 40 minucie meczu kiedy to Iwosa po kilku kiwkach oddaje piłkę do Musika, a ten z bliskiej odległości umieszcza ją w siatce. O wiele ciekawiej zrobiło się w drugiej odsłonie spotkania. Rajd Mielewczyka kończy się dograniem do Musika, a że ten nie ma zwyczaju marnować takich prezentów mamy 2:0. Na trzecią bramkę nieliczni widzowie musieli czekać tylko 5 minut. Musik tym razem głową pokonuje bramkarza Sokoła po precyzyjnej wrzutce Tomasza Kijka. Wynik ustala w 81 minucie Adam Wolszlegier po dwójkowej akcji z Musikiem.

Z meczu zadowolony jest lęborski szkoleniowiec Roman Rubaj – Choć po raz pierwszy w tym roku graliśmy na naturalnej trawie mecz nam wyszedł. Było parę fragmentów naprawdę dobrej gry z której jestem zadowolony.