Sparing, 11 marca 2012r. godz. 13

Pogoń Lębork - Drutex Bytovia II Bytów 3:1 (1:0)
bramki: 1:0 Basiński (’35), 2:0 Beyl (‘57), 3:1 Paraficz ('67), 3:0 Gruchała (’75)

Pogoń: Imianowski – Żmudzki B. (46 Stankiewicz), Godlewski, Jasiński, Ulanowski, Kołucki, Beyl, Witkowski (83 Haraszczuk), Basiński, Gruchała, Markowski

Drutex Bytovia II: Oszmaniec – T. Cierson, P. Toczek, K. Król, S. Pufelski, A. Sabisz, M. Śmigiel, Ł. Chylewski, K. Paraficz, D. Neścior, A. Nascimento, B. Chojnacki, M. Stoltman. K. Pranczk, D. Fusiek, M. Maciejewski.

Przy słonecznej pogodzie i na głównej płycie stadionu odbył się w niedzielne południe mecz sparingowy seniorów Pogoni z rezerwami piątoligowej Bytovii. Była to dla lęborczan ostatnia gra przed sobotnim pucharem ze Stolemem i ligowym pojedynkiem z Pomorzem. Wszystkie trzy gole zdobyli dla Pogoni zawodnicy pozyskani w przerwie zimowej.

Wynik otworzył w 35 minucie Łukasz Basiński, który po rajdzie prawą stroną pokonał bramkarza Bytovii, podawał Beyl. Tuż przed przerwą Markowski strzelił w boczną siatkę.

W drugiej połowie w 48 minucie najpierw strzela Gruchała, dobija Markowski aż w końcu piłka trafia do Stankiewicza, który trafia w dobrze dysponowanego bramkarza pierwszej Bytovii Mateusza Oszmańca. Minutę później w polu karnym faulowany był Witkowski. Sędzia boczny sygnalizował rzut karny, sędzia główny był innego zdania. W 57 minucie drugą bramkę meczu strzela pozyskany z Murkamu Przodkowo Łukasz Beyl po podaniu od Markowskiego. Dziesięć minut później dla gości jedynego gola zdobywa Paraficz. Wynik ustala Grzegorz Gruchała, który w 75 minucie z 20 metrów trafia w siatkę po rzucie wolnym bitym przez Ulanowskiego.