Sparing, 1 lutego 2014r. godz. 11

Pogoń Lębork – Jaguar Gdańsk 2:2 (1:2)
bramki: 1:0 Stankiewicz (‘6), 1:1 Janik (’10), 1:2 Ogrodowicz (’22), 2:2 Ilanz (’88 k.)

Pogoń (I połowa): Czekirda – Kołucki, Musuła, Janowicz, Fudala, Stankiewicz, Łapigrowski, Naczk. J. Żmudzki, Włodarczewski, Bach
Pogoń (II połowa): Czekirda (’73 Łapigrowski R.) – Wesserling, Jasiński, Musuła, B. Żmudzki, Morawski, Łapigrowski, Sychowski, Waczkowski (’81 Kolke), Byczkowski, Ilanz

Jaguar: Skrypoczka, Dębek, J. Kuźniarski, R. Kuźniarski, Boroń, Gruszyn, Ogrodowicz, Janik, Szydłowski, Tredak, Wiśniewski zagrali także: Skibiński, Faryński

Tym razem w przyjemnym słońcu i lekko dodatniej temperaturze swój trzeci mecz kontrolny zagrała drużyna seniorów Pogoni. Trener Przybylski na każde 45 minut wystawił praktycznie dwa różne składy, przy czym ten drugi był personalnie o wiele mocniejszy. Wynik otworzył w 6 minucie, podobnie jak w meczu z Lechią Mateusz Stankiewicz. Następnie goście za sprawą Janika i Ogrodowicza zdobyli dwa gole. W drugiej połowie Pogoniści stworzyli dużo sytuacji bramkowych i przeważali na boisku. Brakowało jednak precyzji i szczęścia. Wynik na remis ustalił w 88 minucie z rzutu karnego Sylwester Ilanz po zagraniu ręką w polu karnym zawodnika Jaguara.