Pogoń Lębork – Gryf Wejherowo 1:2 (1:0)
bramki: 1:0 Kłos (’20), 1:1 Marczak (’80), 1:2 Klimczak (’85)

Pogoń: Machola (’46 Labuda Patr.) – Skibicki (’46 test), Kochanek (’46 Nowakowski), Szałek, Wesserling (’46 test), Sychowski (’46 Miszkiewicz), Słowiński (’46 Tobiaski) Kłos (’46 Sadowski), Formela (’46 Klimas), Wardziński, Wachowiak (’60 Janowicz)

Gryf: Leleń (’46 Ferra) – Górski, Szur, Dampc (’46 Kalkowski), Klimczak, Mońka (’46 Brzuzy), Nadolski (’46 Kołc), Wicon (’46 Łysiak), Kuczak, Wicki (’46 Czychowski), Marczak

W mocnym słońcu w środowe popołudnie odbyła się gra kontrolna Pogoni z drugoligowym Gryfem Wejherowem. W kadrze Pogoni zabrakło lekko kontuzjowanego Stankiewicza, nieobecny był też Pytlak. Pojawili się za to testowani zawodnicy, oraz Maciej Wardziński, który w poniedziałek wznowił treningi w Lęborku.

Wynik otworzył w 20 minucie po golu z rzutu wolnego Łukasz Kłos. W 40 minucie piłkę z naszej linii bramkowej wybił Szałek, a gra naszego zespołu na tle drużyny z wyższej ligi wyglądała dobrze.
W drugiej połowie przycisnęli goście, którzy pod koniec meczu za sprawą Michała Marczaka i Adriana Klimczaka wyprowadzili Gryfa na prowadzenie. Pogoń – Gryf Wejherowo 1:2.