Sparing, 25 lutego 2017, godz. 12

Pogoń Lębork – Cartusia Kartuzy 3:1 (1:0)
bramki: 1:0 Madziąg (’30), 2:0 Byczkowski (’62), 2:1 Paninski (’79), 3:1 Janowicz (’90)

Pogoń: Szlaga (’70 Katzor) – Górski (’60 Stankiewicz), Musuła (’60 Skibicki), Szałek, Kochanek, Wesserling (’60 Janowicz), Szymański, Madziąg (’80 Wesserling), Kłos (’46 Słowiński), Wólkiewicz (’46 Byczkowski), Wachowiak (’60 Balogun)

Cartusia: Małkiński (’46 Babiński) – Bielicki, Grala, Adamkiewicz, Młyński, Nałęcz (’60 Piór), Niedźwiedzki (’60 Paninskii), Siłkowski (’60 Ziółkowski), Dampc, Iwański (’46 Sienkiewicz), Szerszeń

Wygraną 3:1 z czwartoligową Cartusią Kartuzy serię zimowych gier kontrolnych zakończyła seniorska drużyna Pogoni. W sobotnim meczu trener Walkusz mógł skorzystać z większości piłkarzy. Na boisku zabrakło kontuzjowanego Kajcy, przeziębionego Formeli i nieobecnego Sadowskiego. Całe 90 minut zagrał Szymański, a na ostatnie 30 minut po raz pierwszy w meczu pojawił się Joshua Balogun. Niepokoi kontuzja młodzieżowca Mateusza Madziąga, którego po urazie kostki pod koniec meczu z boiska znieśli koledzy z zespołu.

Na listę strzelców sobotniego sparingu w zespole Pogoni wpisał się Mateusz Madziąg, Arkadiusz Byczkowski i w ostatniej minucie meczu Łukasz Janowicz. Dla Cartusii bramkę zdobył młodziutki Kacper Paninski.

Dla Pogoni był to ostatni sparing zimowych przygotowań. Za 2 tygodnie walka o punkty w Kaliszu z KKS-em.