2. kolejka B-klasy Słupsk gr. II, 4 września 2016r. godz. 17

Pogoń II Lębork – Start Łebień 8:2 (0:2)
bramki: Gniba (’58), Formella (’70, ‘78), Stawikowski (’74, ’86), Jabłoński (’82, ’85), Elwart (’88 k.-)

Pogoń II: Elwart – Bendzmer (’80 Koprowski), Błaszkowski (’83 Kolano), Gniba, Formella, Grabowski (’46 Podhajski), Jabłoński, Jaźwiec, Matuszewski (’83 Gosz), Stawikowski, Banasiński

Z piekła do nieba. Tak można podsumować niedzielny mecz 2. kolejki B-klasy w wykonaniu Pogoni II Lębork. Mecz ze Startem lepiej zaczęli goście, którzy po I połowie prowadzili w Lęborku 2:0, a do tego nie wykorzystali rzutu karnego. Metamorfoza przyszła w drugiej odsłonie spotkania. Najpierw kontaktową bramkę zdobył Gniba, potem wyrównał Formella. To co się działo w ostatni kwadrans meczu przejdzie do historii B-klasowych rozgrywek sezonu 2016/2017. Pogoniści w dokładnie 14 minut zdobyli 6 goli co zapewniło im pewną wygraną. Po 2. kolejkach Pogoń wskoczyła na pozycję lidera! Piękny początek, brawo!