34. kolejka IV ligi, 23 czerwca 2018r, godz. 17

Start Miastko – Pogoń Lębork 3:0 (2:0)
bramki: 1:0 Rzepiński (’38), 2:0 Rzepiński (’42), 3:0 Borowicz (’88)

Start: R. Ostrowski – Świąder (’70 Stanischewski), Szuta, Pufelski (’61 Żukowski), Pranczk, M. Ostrowski, Kapica, Koniuszek, Rzepiński (’89 Czerwiński), Radzki, Borowicz

Pogoń: Katzor – Janowicz, Musuła, Nowakowski, Michor, Łapigrowski, Ulatowski, Miotk (’72 Koniuszy), Stankiewicz, Kozdra (’46 Klimas), Miszkiewicz

kartki: M. Ostrowski, Kapica, Koniuszek – Stankiewicz

Porażką w Miastku ze Startem ligowy sezon 2017/2018 w IV lidze zakończył zespół Pogoni. W meczu ze spadkowiczem gospodarze wykazali większą determinację do godnego pożegnania się z kibicami i po dwóch trafieniach Artura Rzepińskiego pod koniec I połowy, oraz bramce Bartłomieja Borowicza w końcówce spotkania wygrali 3:0. Przegrana oznacza, że Pogoń sezon kończy na 10. pozycji, choć w zasięgu było i 6. miejsce.

Przez zawodnikami krótka letnia przerwa. W połowie lipca pod wodzą nowego szkoleniowca drużyna rozpocznie przygotowania do nowego sezonu.