XXIII kolejka IV ligi Pomorze, 24.04.2004 r., godz. 16:00

Pogoń Lębork - Wybrzeże Objazda 6-0

Bramki:
Kłos 5, 41, A.Hebel 25 (k), Władyka 31, 69, Kierszka 42

W sobotnim meczu 23 kolejki IV ligi Pogoń Lębork odniosła pierwsze wiosenne zwycięstwo rozgramiając Wybrzeże Objaza 6:0. Nasz zespół przystąpił do meczu bardzo skoncentrowany. Celem były trzy punkty. Już od piewszych minut Pogoń ruszyła do ataku. Na efekty nie było trzeba długo czekać. W piątej minucie po efektownym podaniu Łapigrowskiego i wrzutce Hebla, bramkarza gości strzałem z woleja pokonał Łukasz Kłos. Kolejna bramka padała 10 minut później. Po faulu na Orczyku, sędzia podyktował rzut karny, który pewnie wykorzystał Arkadiusz Hebel. Chaotyczne ataki gości kończyły się na naszych obrońcach. Po pół godzinie meczu mielismy już 3:0 dla Pogoni. W polu karny świetnie zachował się Kłos i strzałem pod poprzeczkę zaliczył drugie trafienie w tym meczu. Przed przerwą, po indywidualnej akcji bramkę dla Pogoni strzelił Władyka oraz Kierszka, który strzelał z dalszej odległości. W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Nadal goście ograniczali się do poczynań defensywnych. W naszej drużynie nastąpiły zmiany. Z boiska zszedł Kłos - strzelec dwóch bramek, który w tym meczu wystapił z drobnym urazem pachwiny. W drugiej połowie padła tylko jedna bramka. Wynik meczu ustalił Władyka po wybornym podaniu Kierszki.

Cieszą trzy punkty oraz sposób w jaki zostały zdobyte. Tak wysokie zwyciestwo na pewno podniesie morale naszego zespołu. Oby taka forma Pogoni utrzymała się do końca sezonu.