10. kolejka Słupskiej Klasy Okręgowej Junior A, Słupsk I, 07.11.2009

Jantaria/Orkan Pobłocie - Pogoń Ratusz Lębork 1:9
Bramki Pogoń Ratusz: sam. 1', Szutenberg 4’, J. Wroński 8’, 45’ , Maszota 11’, 50’, J.Żmudzki 62’, Król 80’, Malek 85’

Skład Pogoń Ratusz: Kłos, Bach (Malek Rafał 67’), Główczeski, Szutenberg, Żmudzki Bartosz (Szymikowski Karol 75’), Król, Maszota, Haraszczuk (Malek Damian 55’), Żmudzki Jakub, Wroński Jakub (Szymikowski Piotr 62’), Sałabon Mateusz (Dmuchowski Dawid 45’)

Mecz z Jantarią zaczęliśmy bardzo dobrze. Już w 45 sekundzie gospodarze objęli prowadzenie po bramce samobójczej. Piłkarze z Lęborka nie zwalniali tempa i już w 4 minucie Szutenberg podwyższył wynik spotkania na 2:0 po wrzutce z rzutu rożnego Maszoty. W 8 minucie było już 3:0 a to za sprawą J. Wrońskiego. Asystował Haraszczuk z rzutu wolnego. W 11 minucie, lewą stroną przedarł się Żmudzki i wycofał piłkę do Maszoty, ten z 18 metrów skierował ją do siatki. W 45 minucie bramkę na 5:0 strzelił J.Wroński, wykorzystując błąd bramkarza. W 45 minucie wszedł Dmuchowski i już w 50 minucie zaliczył asyste dokładnie podając Maszocie z rzutu rożnego. Ten tylko dołożył głowę i było już 6:0. W 62 minucie Dmuchowski zaliczył drugą asyste, tym razem podając Jakubowi Żmudzkiemu. W 70 minucie nieporozumienie Główczeskiego i Kłosa wykorzystali gospodarze i strzelili honorową bramkę. Zawodnicy Ratusza nie załamali się i w 80 minucie podanie od Dmuchowskiego wykorzystał Król posyłając piłkę do siatki. w 85 minucie wynik ustalił Malek po ładnej kombinacyjnej akcji Maszoty wraz z Dmuchowskim.