11. kolejka Słupskiej Klasy Okręgowej Junior A, Słupsk I, 14.11.2009 godz. 13.15

Pogoń Ratusz Lębork - Leśnik Cewice 12:0
Bramki Pogoń Ratusz:
Kupczyk 2’, Wroński J. 4’, Szymikowski Piotr 13’, Dmuchowski 14’, Sałabon 18’,24’,39’, Maszota 28’,30’, Żmudzki Jakub 31’, Czekirda 70’, Król 85’

Skład Pogoń Ratusz: Czekirda, Szymikowski, Główczeski (Wierzbowski 35’), Maszota, Żmudzki Bartosz, Kupczyk(Malek Rafał 45’), Dmuchowski, Haraszczuk(Król 30’), Żmudzki Jakub, Wroński Jakub (Chojnacki 65’), Sałabon (Malek Damian 55’).

Mecz z Leśnikiem zaczął się bardzo dobrze dla piłkarzy z Lęborka. Już w pierwszej minucie mogli objąć prowadzenie, niestety w dogodnej sytuacji spudłował Kupczyk, jednak w 2 minucie wykorzystał sytuacje i Leśnik przegrywał 1:0. W 4 minucie po ładnej akcji całego zespołu na 2:0 podwyższył Wroński. W 13 minucie Żmudzki Jakub dośrodkował w pole karne i Szymikowski trawił do siatki przeciwników podwyższając wynik na 3:0. Minutę później Dmuchowski zdobywa bramkę z 16 metrów na 4:0. W 18 minucie było już 5:0 za sprawą Sałabona. W 24 minucie po raz drugi w spotkaniu zdobywa bramkę Sałabon, było już 6:0. W 28 minucie oraz w 30minucie bramkę dla Ratusza zdobywa Maszota. Minutę później na 9:0 podwyższył Żmudzki Jakub. Dziesiątą bramkę a zarazem zdobywając hattricka strzela Sałabon w 39minucie. Więcej bramek w tej połowie nie zobaczyliśmy. Na zdobycie 11 bramki trzeba było czekać aż do 70 minuty, kiedy to Żmudzki Bartosz wszedł w pole karne i został sfaulowany. Do piłki podszedł bramkarz Ratusza – Dominik Czekirda, który pokonał bramkarza strzałem w środek bramki. Dzieła zniszczenia nad Leśnikiem dokonał Król , który po podaniu Dmuchowskiego pokonał bramkarza przyjezdnych w 85 minucie.