Gryf Słupsk – Pogoń/UKS Trójka Lębork 1:2 (0:2)
bramki: Zaborowski, Dylicki

Pogoń/UKS Trójka: Nowak- Czaja, Kołodziej, Zaborowski, Krefft, Kalbarczyk, Brzozowski, Szymirski-Kowalski
na zmiany weszli: Soszler, Frącek, Dylicki, Sobisz

To był mecz na szczycie. Liderujący Gryf podejmował drugą w tabeli Pogoń/UKS Trójkę. Od samego początku meczu lęborczanie ruszyli z impetem na bramkę gospodarzy. Wyśmienitą sytuację zmarnował Kalbarczyk trafiając w poprzeczkę. Kolejne minuty to napór Pogonistów na bramkę Gryfa i kilka dobrych sytuacji strzeleckich. Piłka nie chciała wejść w światło bramki, aż do momentu gdy przejął ją za polem karnym Adrian Zaborowski i mocnym strzałem zdobył gola otwierającego wynik meczu. Wyśmienite sytuacje do podwyższenia wyniku mieli Krefft trafiając w poprzeczkę oraz Brzozowski. W 25 minucie na plac gry wszedł Filip Dylicki na zmianę za Tymoteusza Szymirskiego-Kowalskiego. To właśnie do niego, po wcześniejszym zagraniu Kreffta do Brzozowskiego piłka trafiła pod nogi i z pięciu metrów nie miał problemu w skierowaniu jej do siatki. Do pierwszej połowie było więc 2:0.

W drugiej połówce gospodarze ruszyli do odrabiania strat jednak Pogoniści umiejętną grą nie pozwalali na zbliżenie się do pola karnego. W bramce Pogoni/UKS Trójki nastąpiła zmiana i miejsce Nowaka zajął Soszler. W 40 minucie meczu słupszczanie wykonywali rzut wolny w pobliżu naszego pola karnego. Po uderzeniu jednego z ich zawodników piłka przelobowała zaskoczonego bramkarza i wylądowała w siatce. Po tej sytuacji do bramki powrócił Nowak. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie. Na boisku jak i w szatni panowała euforia po wygranej nad Gryfem. Trener Kaufmann był bardzo zadowolony z przebiegu gry.