16 kolejka Pomorskiej Ligi Juniorów „A”, 4 maja 2014r. godz. 11

Gryf 2009 Tczew – Pogoń Lębork 1:9 (1:3)
bramki: Szarkiel x2, Madziąg x2, Czyżewski, Śliwiński, Jastrzębski, Sadurski, Wos

Pogoń: Łapigrowski (Ptaszek) – Grzebiela, Sadurski, Wierzbowski, Ropela – Czyżewski (Oszmaniec), Naczk, Śliwiński (Kołodziejski), Jastrzębskim Madziąg, Szarkiel (Wos)

Wysokie zwycięstwo w Tczewie zanotowali juniorzy starsi Pogoni. Mecz miał dwa oblicza. W I połowie szybko strzelone dwie bramki uspokoiły grę i ta połowa kończy się prowadzeniem Pogonistów 3:1. W drugiej połówce mała konsternacja. Gospodarze na boisko wychodzą w ośmiu, część zawodników przewidziana jest bowiem do gry później w seniorach, a zmienników brak. W takiej sytuacji gole dla Pogoni były tylko kwestią czasu, a mecz kończy się wysokim zwycięstwem 9:1, mimo że arbiter mecz zakończył 7 minut przed czasem.