22 kolejka Pomorskiej Ligi Juniorów „A”, 14 czerwca 2014r. godz. 11

Bytovia Bytów - Pogoń Lębork 4:5 (3:3)
bramka: Miszkiewicz x2, Madziąg x2, Sadowski

Pogoń: Ptaszek (Łapigrowski) – Czyżewski, Sadurski, Wierzbowski, Ropela – Śliwiński, Kołodziejski (Oszmaniec), Miszkiewicz, Sadowski, Madziąg, Jastrzębski (Szarkiel)

Wygraną i zajęciem 2. miejsca w Pomorskiej Lidze Juniorów „A” zakończyli piłkarski sezon juniorzy starsi trenera Michała Pietrzyka. Do Bytowa pojechała mocno okrojona kontuzjami i kartkami kadra. – Mecz był bardzo zacięty, a obie drużyny przez całe spotkanie grały ofensywną piłkę, dlatego też padło dużo bramek – relacjonuje spotkanie trener Michał Pietrzyk. Po I połowie było już 3:3, a dwa gole gospodarze zdobyli po rzutach karnych sprokurowanych przez Ptaszka. – II połowa to świetna gra Gracjana Miszkiewicza i Mateusza Madziąga. Mimo że przegrywaliśmy już 3:4, cały mecz wygraliśmy 5:4 i za grę do końca, zaangażowanie bardzo dziękuje moim zawodnikiem – dodał trener Pietrzyk.