Bytovia Bytów będzie najbliższym przeciwnikiem Pogoni w 7. kolejce IV ligi.Drużyna z Bytowa podobnie jak Pogoń źle rozpoczęła sezon. Zespół prowadzony przez trenera Karola Szymlka uzbierał do tej pory 4 punkty, o jeden więcej niż Pogoń i zajmuje 16. pozycje w tabeli.
 
Mecz na stadionie przy Mickiewicza w Bytowie rozegrany zostanie w sobotę 3 września o godzinie 18:00.
 
W tym sezonie nasi przeciwnicy zanotowali następujące wyniki: Anioły – Bytovia 7:2, Bytovia – Chojniczanka 1:3, Sparta – Bytovia 1:0, Gryf S. – Bytovia 0:2, Bytovia – Jantar 1:1, Borowiak – Bytovia 1:0
 
Kadrowo w przerwie letniej Bytovia pozyskała 6 zawodników. Konkurencję w bramce wzmocnił Łukasz Pupka Lipiński a defensywę wzmocniły transfery Mateusza Cybuli oraz Patryka Wolskiego. W pomocy pojawił się Radek Regliński oraz Kacper Bąkowski, natomiast ofensywę wzmocnił Jędrzej Głowiński. Były to transfery, które nie tylko miały zwiększyć rywalizacje na konkretnych pozycjach, ale i uzupełnić luki po kadrowych ubytkach.
Z klubu do Aniołów odszedł Artur Wojach, zakończyły się wypożyczenia Damian Jakubka oraz Krystiana Barry, a z powodów rozpoczęcia studiów nie został przedłużony kontrakt z wychowankiem Pogoni Lębork Szymonem Tochmanem.

Aktualności

Pogoń 2015 na turnieju "Żelki Cup 2022"

Młoda Pogoń w sukcesami na III Halowym Turnieju Piłki Nożnej Dzieci "Żelki Cup 2022" W niedzielę drużyna rocznika 2015 i młodsi uczestniczyła w halowym turnieju w Główczycach. Organizatorem zawodów był klub Żelki Żelkowo.
Czytaj więcej

Tabela 4 ligi po rundzie jesiennej sezonu 2022/2023

14. pozycję w tabeli zajmuje drużyna Pogoni Lębork na półmetku rozgrywek IV ligi sezonu 2022/2023. Zespół zdobył w 19. kolejkach 19 punktów (6 zwycięstw, 1 remis i 12 porażek)
Czytaj więcej

Trener Piotr Formela po meczu Pogoń - Jaguar

Pomeczowy komentarz trenera Jaguara Gdańsk Piotra Formeli po spotkaniu Pogoń - Jaguar 1:0:
Czytaj więcej

Trener Grzegorz Bednarczyk po meczu Pogoń - Jaguar

Pomeczowa wypowiedz trenera Pogoni Lębork Grzegorza Bednarczyka po zwycięskim meczu 1:0 z Jaguarem Gdańsk:
Czytaj więcej

Wygrana z Jaguarem na osłodę trudnej jesieni

Na te 3 punkty kibice Pogoni Lębork czekali bardzo długo. W ostatniej 19. ligowej kolejce roku 2022 Pogoń u siebie pokonała wyżej notowanego Jaguara Gdańsk 1:0. Zwycięską bramkę w 23 minucie zdobył Mateusz Klecha. W końcówce meczu Pogoniści nie wykorzystali rzutu karnego.
Czytaj więcej

Z Jagaurem na koniec rundy jesiennej

W niedzielę w południe przed drużyną Pogoni ostatni ligowy mecz roku 2022. 27 listopada o godzinie 12:00 na Stadionie Miejskim przy ulicy Kusocińskiego nasza drużyna podejmie Jaguara Gdańsk. Zapraszamy na stadion!
Czytaj więcej

Historyczne piwo Pogoni Lębork uwarzone

Mamy przyjemność zaprezentować pierwsze w historii piwo sygnowane nazwą naszego Klubu. Lekkie piwo górnej fermentacji, niefiltrowane i niepasteryzowane uwarzył lęborski browar rzemieślniczy AleBrowar To co rzuca się w oczy to efektowna etykieta kolorystyką i przesłaniem nawiązująca do najlepszych lat Pogoni Lębork i pasm zwycięstw.
Czytaj więcej

"Ludzie Pogoni" typują przebieg MŚ w piłce noznej w Katarze

W przeddzień meczu Polaków na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w Katarze zapytaliśmy „ludzi Pogoni” o swoje typy. Zdecydowana większość ankietowanych przez nas osób: trenerów i piłkarzy stawia na Francję, Brazylię czy Argentynę. Gra biało-czerwonych ma się według naszych rozmówców zakończyć po wyjściu z grupy a odkryciem mundialu ma być Jakub Kiwior. Tak typują Pogoniści:
Czytaj więcej

Śnieżny mecz w Nowym Stawie

Bez punktów z Nowego Stawu do Lęborka wróciła drużyna Pogoni. Wysoko notowani gospodarze pokonali lęborczan aż 4:0. Czas na krótka relację.
Czytaj więcej