Na lęborskim stadionie (17.09.2022) ligowy turniej w kategorii F1 rozegrała drużyna trenerów Macieja i Kamila Frącków. Nasza młoda drużyna Pogoni rozegrała dwa udane spotkania po 20 minut z Lwem Lębork i GKS Linia (Jantaria Pobłocie niestety nie dojechała). 

Zgodnie z rekomendacjami PZPN nie podajemy wyników spotkań, zdradzając jedynie, że oba mecze Pogoń wysoko wygrała. 

- W obu spotkaniach zagrała cała drużyna złożona dziś z 11 zawodników. – relacjonuje deszczowy turniej trener Maciej Frącek. – Mądra, zespołowa gra pozwoliła nam na stworzenie dużej ilości sytuacji do strzelenia bramek, dziś było ich aż 9. Brawo dla całego zespołu za pokazanie fajnego piłkarskiego podejścia do gry. Każdy dzisiaj zagrał dobre zawody dlatego z wszystkich jestem zadowolony – dodał uśmiechnięty trener. 

W turnieju F1 drużyna Pogoni zagrała w składzie: Kuba Kunkel, Piotrem Dołębski, Marcel Bemowski, Igor Kapituła, Jan Dołębski, Filip Bąk, Antoni Bojarczuk, Antoni Miziński, Julian Kowalczyk, Kuba Mrzygłód i Szymon Wolski. 

Galeria zdjęć, mecz Pogoń Lębork - Lew Lębork (F1)

Aktualności

W sobotę sparing z trzecioligowcem

W sobotę w południe sparing z Bałtykiem Gdynia. Gra kontrolna z trzecioligowcem odbędzie się 28 stycznia o godzinie 12:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnia Stadionu Miejskiego w Lęborku.
Czytaj więcej

Artur Okrój kierownikiem drużyny seniorów

W przerwie pomiędzy rozgrywkami doszło do zmiany na stanowisku kierownika drużyny seniorów Pogoni. Patryka Cydzika łączącego do tej pory funkcję kierownika drużyny z trenowaniem bramkarzy zastąpi Artur Okrój.
Czytaj więcej

Mateusz Kozerkiewicz kończy grę w Pogoni

Z drużyną Pogoni oficjalnie pożegnał się Mateusz „Koza” Kozerkiewicz. Zawodnik od dłuższego czasu boryka się z kontuzją kolana.
Czytaj więcej

Pogoń 2014 i młodsi z sukcesami na IMPEROLL KASZUB CUP

W sobotę 21 stycznia młoda drużyna Pogoni rocznika 2014 i młodsi z sukcesami uczestniczyła w Sierakowicach w turnieju IMPEROLL KASZUB CUP organizowanym przez FC Gowidlino. Zespoły Pogoni zajęły 2 i 6. miejsce na 12 drużyn a najlepszym bramkarzem zawodów okrzyknięto Piotra Dołębskiego!
Czytaj więcej

Gra wewnętrzna na początek gier sparingowych

Grą wewnętrzną cykl zimowych gier sparingowych rozpoczęła drużyna seniorów. W sobotę w południe na boisku ze sztuczną nawierzchnią stawiło się 23 graczy w tym 9 testowanych.
Czytaj więcej

Plan sparingów Pogoni - ZIMA 2023

W sobotę w południe pierwszy sparing drużyny seniorów Pogoni. Na początek trener Grzegorz Bednarczyk zarządził grę wewnętrzną z zespołem juniorów starszych.
Czytaj więcej

Seniorzy rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej w 4 lidze

Testem Coopera rozpoczęły się zimowe przygotowania drużyny seniorów Pogoni do wiosennej rywalizacji w 4 lidze.
Czytaj więcej

Pogoń 2015 na turnieju Stolem Cup w Gmniewinie

Drużyna Pogoni rocznika 2015 i młodsi grała w weekend w Gniewinie na turnieju Stolem Cup 2023.
Czytaj więcej

Pogoń 2013 na turnieju Gdynia Cup Turnieje Piłkarskie

Drużyna Pogoni rocznika 2013 uczestniczyła w ten weekend w dwudniowej imprezie Turnieje Piłkarskie Gdynia Cup.
Czytaj więcej