Aktualności

Pogoń 2015 gospodarzem turnieju w Lęborku

Drużyna Pogoni rocznika 2015 była w niedzielę gospodarzem ligowego turnieju F1 w Lęborku.
Czytaj więcej

Pogoń F2 wygrywa turniej w Lini

W niedzielę 24 września drużyna Pogoni F2 rocznika 2016/2017 wzięła udział w ligowym turnieju we Lini.
Czytaj więcej

Pogoń 2013 na turnieju w Bytowie

Pogoń E1 zawitała do Bytowa. Drużyna 2013 trenera Wiesława Kreffta wzięła tam udział w ligowym turnieju zorganizowanym przez U2 Bytów. W turnieju wzięły udział wzięły także drużyny Bytovii Bytów i Myśliwca Tuchomie.
Czytaj więcej

Mecz godny lidera

Świetny mecz godny lidera rozgrywek rozegrał z UKS GAP Bruskowo zespół Pogoni D1 rocznika 2011/2012!
Czytaj więcej

Juniorzy młodsi rywalizowali z Dwumiastem

Kolejny ligowy mecz rozegrali juniorzy młodsi trenera Rafała Bartoszka. W tym sezonie nasza drużyna złożona z zawodników roczników 2008-2010 jest najmłodsza w lidze.
Czytaj więcej

Remis po walce

Dobry mecz zobaczyli przy Kusocińskiego sympatycy Pogoni. Grający z problemami kadrowymi lęborczanie postawili się mocno wzmocnionych drugoligowymi graczami rezerwom Chojniczanki Chojnice.
Czytaj więcej

W sobotę powalczymy z Chojniczanką Chojnice

Zapraszamy na mecz 9. kolejki IV ligi Pogoń Lębork – Chojniczanka II Chojnice. Spotkanie na Stadionie Miejskim w Lęborku odbędzie się w sobotę 23 września o godz. 16:00.
Czytaj więcej

Pogoń E2 po pierwszym turnieju

Pierwszy turniej w tym sezonie rozegrała juniorska drużyna E2. Na turniej rocznika 2014 i młodsi ekipa trenera Jakuba Nowakowskiego wybrała się do Miastka.
Czytaj więcej

Pogoń D1 liderem rozgrywek!

Po trzech kolejkach Słupskiej Klasy Okręgowej drużyna Sebastiana Brzozowskiego wspomagana asystentem Olafem Noryśkiewiczem z kompletem punktów przewodzi w tabeli.
Czytaj więcej

Na lęborskim stadionie (17.09.2022) ligowy turniej w kategorii F1 rozegrała drużyna trenerów Macieja i Kamila Frącków. Nasza młoda drużyna Pogoni rozegrała dwa udane spotkania po 20 minut z Lwem Lębork i GKS Linia (Jantaria Pobłocie niestety nie dojechała). 

Zgodnie z rekomendacjami PZPN nie podajemy wyników spotkań, zdradzając jedynie, że oba mecze Pogoń wysoko wygrała. 

- W obu spotkaniach zagrała cała drużyna złożona dziś z 11 zawodników. – relacjonuje deszczowy turniej trener Maciej Frącek. – Mądra, zespołowa gra pozwoliła nam na stworzenie dużej ilości sytuacji do strzelenia bramek, dziś było ich aż 9. Brawo dla całego zespołu za pokazanie fajnego piłkarskiego podejścia do gry. Każdy dzisiaj zagrał dobre zawody dlatego z wszystkich jestem zadowolony – dodał uśmiechnięty trener. 

W turnieju F1 drużyna Pogoni zagrała w składzie: Kuba Kunkel, Piotrem Dołębski, Marcel Bemowski, Igor Kapituła, Jan Dołębski, Filip Bąk, Antoni Bojarczuk, Antoni Miziński, Julian Kowalczyk, Kuba Mrzygłód i Szymon Wolski. 

Galeria zdjęć, mecz Pogoń Lębork - Lew Lębork (F1)

Więcej aktualności