Szykuje się piłkarskie święto w IV lidze. W sobotę 24 września o godzinie 17 na stadionie przy ulicy Zielonej w Słupsku miejscowy Gryf podejmie naszą Pogoń Lębork! Oba zespoły zajmują obecnie środek tabeli, Pogoń jest jednak wyżej.

Spotkanie na żywo oglądać będzie liczna grupa kibiców z Lęborka a my na klubowym FB postaramy się odnieść choć w małym stopniu atmosferę tego meczu   

Derbowy klasyk Pomorza Środkowego ma wiele podtekstów. Wyjątkowy na pewno będzie dla naszego trenera Grzegorza Bednarczyka, wieloletniego zawodnika i trenera Gryfa. Tym razem stanie on po drugiej stronie barykady.

Pogoń niesiona trzema zwycięstwami z rzędu liczy na kontynuacje dobrej passy. Nasza drużyna z 12 punktami zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli. Gryf ma o 2 punkty mniej i lokuje się na 11. pozycji.

W przerwie letniej w słupskim klubie doszło do wielu zmian. Funkcję prezesa przestał pełnić Paweł Kryszałowicz, zastąpił go Mirosław Lewandowski. Zmienił się także skład zarządu, trener i zawodnicy. Funkcję szkoleniowca w miejsce Grzegorza Bednarczyka zajął Tadeusz Żakieta. Z drużyny odeszło wielu doświadczonych graczy, zastąpiła ich liczna młodzież.

Życząc zawodnikom, trenerowi i sztabowi dobrej postawy w Słupsku przypominamy, że Pogoń potrafi wygrywać takie mecze. W ostatniej bitwie o ligowe punkty z Gryfem Pogoń wygrała 27 sierpnia 2021 roku w Słupsku 3:2  Czy historia się powtórzy? Wierzymy że tak! 

Aktualności

Pogoń 2015 na turnieju "Żelki Cup 2022"

Młoda Pogoń w sukcesami na III Halowym Turnieju Piłki Nożnej Dzieci "Żelki Cup 2022" W niedzielę drużyna rocznika 2015 i młodsi uczestniczyła w halowym turnieju w Główczycach. Organizatorem zawodów był klub Żelki Żelkowo.
Czytaj więcej

Tabela 4 ligi po rundzie jesiennej sezonu 2022/2023

14. pozycję w tabeli zajmuje drużyna Pogoni Lębork na półmetku rozgrywek IV ligi sezonu 2022/2023. Zespół zdobył w 19. kolejkach 19 punktów (6 zwycięstw, 1 remis i 12 porażek)
Czytaj więcej

Trener Piotr Formela po meczu Pogoń - Jaguar

Pomeczowy komentarz trenera Jaguara Gdańsk Piotra Formeli po spotkaniu Pogoń - Jaguar 1:0:
Czytaj więcej

Trener Grzegorz Bednarczyk po meczu Pogoń - Jaguar

Pomeczowa wypowiedz trenera Pogoni Lębork Grzegorza Bednarczyka po zwycięskim meczu 1:0 z Jaguarem Gdańsk:
Czytaj więcej

Wygrana z Jaguarem na osłodę trudnej jesieni

Na te 3 punkty kibice Pogoni Lębork czekali bardzo długo. W ostatniej 19. ligowej kolejce roku 2022 Pogoń u siebie pokonała wyżej notowanego Jaguara Gdańsk 1:0. Zwycięską bramkę w 23 minucie zdobył Mateusz Klecha. W końcówce meczu Pogoniści nie wykorzystali rzutu karnego.
Czytaj więcej

Z Jagaurem na koniec rundy jesiennej

W niedzielę w południe przed drużyną Pogoni ostatni ligowy mecz roku 2022. 27 listopada o godzinie 12:00 na Stadionie Miejskim przy ulicy Kusocińskiego nasza drużyna podejmie Jaguara Gdańsk. Zapraszamy na stadion!
Czytaj więcej

Historyczne piwo Pogoni Lębork uwarzone

Mamy przyjemność zaprezentować pierwsze w historii piwo sygnowane nazwą naszego Klubu. Lekkie piwo górnej fermentacji, niefiltrowane i niepasteryzowane uwarzył lęborski browar rzemieślniczy AleBrowar To co rzuca się w oczy to efektowna etykieta kolorystyką i przesłaniem nawiązująca do najlepszych lat Pogoni Lębork i pasm zwycięstw.
Czytaj więcej

"Ludzie Pogoni" typują przebieg MŚ w piłce noznej w Katarze

W przeddzień meczu Polaków na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w Katarze zapytaliśmy „ludzi Pogoni” o swoje typy. Zdecydowana większość ankietowanych przez nas osób: trenerów i piłkarzy stawia na Francję, Brazylię czy Argentynę. Gra biało-czerwonych ma się według naszych rozmówców zakończyć po wyjściu z grupy a odkryciem mundialu ma być Jakub Kiwior. Tak typują Pogoniści:
Czytaj więcej

Śnieżny mecz w Nowym Stawie

Bez punktów z Nowego Stawu do Lęborka wróciła drużyna Pogoni. Wysoko notowani gospodarze pokonali lęborczan aż 4:0. Czas na krótka relację.
Czytaj więcej