Aktualności

Trener Bednarczyk po wygranej z Arką

2 mecze, 4 punkty i rokująca dobrze gra na kolejne spotkania z pewnością cieszy szkoleniowca Pogoni Grzegorza Bednarczyka. Po wczorajszym, zwycięskim 1:0 meczu z Arką II Gdynia poprosiliśmy trenera Pogoni o komentarz:
Czytaj więcej

Arka pokonana!

3 punkty zostają w Lęborku! Po ważnym meczu i ciężkim boju z Arką Gdynia Pogoń wygrywa 1:0 i przesuwa się w górę tabeli. Na taką grę kibice biało-niebiesko-czerwonych czekali od dawna.
Czytaj więcej

Pogoń – Arka już w sobotę!

To powinien być niezwykle ciekawe spotkanie. W sobotę 18 marca o godz. 15:00 Pogoń w Lęborku podejmuję Arkę II Gdynia.
Czytaj więcej

Budżet Obywatelski na stadionie. Czas na konkrety

Nowe inwestycje na stadionie z Budżetu Obywatelskiego Lęborka na rok 2022 coraz bliżej!
Czytaj więcej

Juniorzy starsi przygotowują się do ligowej wiosny

Do piłkarskiej wiosny przygotowuje się drużyna juniorów starszych. Zawodnicy z roczników 2004, 2005 i 2006 grają w Pomorskiej Lidze Juniorów „A”. Do startu rozgrywek pozostało 1,5 tygodnia.
Czytaj więcej

Mecz w Pruszczu Gdańskim odwołany!

Zima w natarciu. Jutrzejszy wyjazdowy mecz seniorów Pogoni z Czarnymi Pruszcz Gdański odwołany!!!
Czytaj więcej

Michał Kowalkowski nowym kapitanem

W meczu Pogoń – Wikęd Luzino po raz pierwszy kapitańską opaskę założył Michał Kowalkowski. Został on wybrany przez kolegów z drużyny po rezygnacji z tej funkcji po 9 latach Wojciecha Musuły. Życzymy powodzenia w tej nowej i odpowiedzialnej funkcji.
Czytaj więcej

Pogoń 2014 wygrywa turniej Winter Cup w Lini

Worek medali z turnieju Winter Cup w Linii przywiozła wczoraj do Lęborka drużyna Pogoni rocznika 2014 i młodsi!
Czytaj więcej

Pogoń 2015 na turnieju Winter Cup w lini

Młoda Pogoń z brązowymi medalami na halowym turnieju piłki nożnej w Lini rocznika 2015 i młodsi. Kuba Polański do Lęborka powrócił z tytułem najlepszego bramkarza turnieju!
Czytaj więcej

Szykuje się piłkarskie święto w IV lidze. W sobotę 24 września o godzinie 17 na stadionie przy ulicy Zielonej w Słupsku miejscowy Gryf podejmie naszą Pogoń Lębork! Oba zespoły zajmują obecnie środek tabeli, Pogoń jest jednak wyżej.

Spotkanie na żywo oglądać będzie liczna grupa kibiców z Lęborka a my na klubowym FB postaramy się odnieść choć w małym stopniu atmosferę tego meczu   

Derbowy klasyk Pomorza Środkowego ma wiele podtekstów. Wyjątkowy na pewno będzie dla naszego trenera Grzegorza Bednarczyka, wieloletniego zawodnika i trenera Gryfa. Tym razem stanie on po drugiej stronie barykady.

Pogoń niesiona trzema zwycięstwami z rzędu liczy na kontynuacje dobrej passy. Nasza drużyna z 12 punktami zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli. Gryf ma o 2 punkty mniej i lokuje się na 11. pozycji.

W przerwie letniej w słupskim klubie doszło do wielu zmian. Funkcję prezesa przestał pełnić Paweł Kryszałowicz, zastąpił go Mirosław Lewandowski. Zmienił się także skład zarządu, trener i zawodnicy. Funkcję szkoleniowca w miejsce Grzegorza Bednarczyka zajął Tadeusz Żakieta. Z drużyny odeszło wielu doświadczonych graczy, zastąpiła ich liczna młodzież.

Życząc zawodnikom, trenerowi i sztabowi dobrej postawy w Słupsku przypominamy, że Pogoń potrafi wygrywać takie mecze. W ostatniej bitwie o ligowe punkty z Gryfem Pogoń wygrała 27 sierpnia 2021 roku w Słupsku 3:2  Czy historia się powtórzy? Wierzymy że tak! 

Więcej aktualności