Aktualności

Podziękowania za nowe stroje treningowe od firmy AQUAFRONT

W piątek 1 grudnia delegacja juniorskich drużyn F1 i F2 Pogoni w składzie Jakub Polański, Oskar Kowalczyk i Szymon Wolski odwiedziła z podziękowaniem sponsora koszulek treningowych firmę Aquafront.
Czytaj więcej

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Pogoni Lębork 12 grudnia

Zarząd Lęborskiego Klubu Sportowego „Pogoń” informuje, że na swoim posiedzeniu w dniu 13.10.2023 r. podjął Uchwałę o zwołaniu na dzień 12 grudnia 2023 r. (wtorek) Walnego Zebrania Sprawozdawczo - Wyborczego Delegatów Lęborskiego Klubu Sportowego „Pogoń”.
Czytaj więcej

Marcin Wiśniewski kończy grę w Pogoni

Wiosną w drużynie seniorów Pogoni Lębork nie zobaczymy Marcina Wiśniewskiego .
Czytaj więcej

Koniec przygody w Pogoni Krystiana Patoka

Z końcem rundy jesiennej sezonu 2023/2024 grę w seniorskiej drużynie Pogoni zakończył Krystian Patok.
Czytaj więcej

Ostatni zimowy trening seniorów

We wtorek 28 listopada na stadionie odbył się ostatni trening drużyny Pogoni w tym roku. Finałem zajęć była gierka gdzie „żółci” rywalizowali z „pomarańczowymi”.
Czytaj więcej

Pogoń 2015 na turnieju "Żelki Cup 2023"

W niedzielę drużyna Pogoni rocznika 2015 wzięła udział w Główczycach w świetnie zorganizowanym V edycji Halowego Turnieju Piłki Nożnej Dzieci "Żelki Cup 2023".
Czytaj więcej

Pogoń 2014 wygrywa Turniej Galaktyczna Liga!

Na boisku pod balonem w Gdańsku-Zaspie drużyna trenera Jakuba Nowakowskiego rywalizowała w sobotę 25 listopada na zielonym boisku na Turnieju Galaktyczna Liga.
Czytaj więcej

Pogoń 2016 na turnieju CISOWA CUP

Rano 25 listopada 2023 r. drużyna Pogoni rocznika 2016 uczestniczyła w Gdyni w turnieju CISOWA CUP.
Czytaj więcej

Pogoniści po konsultacjach Kadry Pomorskiego ZPN

Piłkarze Pogoni rocznika 2011 po konsultacjach Kadry Pomorskiego ZPN.
Czytaj więcej

W zaległym spotkaniu z Tęcza Brusy zawodnicy trener Jakuba Nowakowskiego wygrali u siebie 4:0. Zwycięstwo awansowało drużynę Pogoni na pozycję wicelidera rozgrywek.

- Kolejny raz zagraliśmy bardzo dobrze w defensywie, gdzie od początku sezonu wysoką formę prezentują środkowi obrońcy: Mateusz Dudek i Bartek Miedziński – relacjonuje mecz trener Jakub Nowakowski. - Udało nam się zdobyć 4 bramki w ofensywie, tak że mecz na spory plus. W meczu zagrali wszyscy chłopcy, w pewnym momencie mieliśmy na boisku też czterech chłopców z rocznika 2010.

5. (zaległa) kolejka, Słupska Klasa Okręgowa C1, 27 września 2022 roku, godz. 17

Pogoń Lębork – Tęcza Brusy 4:0
bramki: Igor Labuda, Kacper Zakrzewski, Jakub Szulfer, Jakub Nadolny

Pogoń: Natan Łukaszuk – Igor Labuda, Bartosz Miedziński, Mateusz Dudek, Tomasz Migowski, Olaf Gryń, Fabian Stolarczyk, Filip Pipka, Jakub Szulfer, Nikodem Bronk, Kacper Zakrzewski

na zmiany wchodzili: Dawid Landowski, Karol Landowski, Jakub Gudzio, Jakub Nadolny, Dawid Pawlicki, Szymon Polejowski, Igor Przypaśniak

Więcej aktualności