Mocny akcent na koniec rundy jesiennej zanotowała drużyna rocznika 2011/2012 trenera Sebastiana Brzozowskiego. W rozgrywanym w Lęborku meczu w kategorii rozgrywek D2 nasza drużyna pokonała Wybrzeże Objazda 5:1.

- Chłopcy wypadli bardzo dobrze w tym meczu, stworzyliśmy dużo sytuacji bramkowych. Z części z nich padły ładne bramki w pozostałych zabrakło skuteczności i nad tym elementem wciąż pracujemy. Goście też mieli swoje okazje, to był naprawdę ciekawy mecz – podsumował spotkanie trener Brzozowski.

12 kolejka Słupska Klasa Okręgowa, gr. 1, 12 listopada 2022 r, godz. 11:00

Pogoń Lębork – Wybrzeże Objazda 5:1

skład Pogoni: Antoni Mejna - Nikodem Nagel, Filip Filcek, Igor Filcek, Dominik Bronk, Michał Migowski, Maksymilian Pryczkowski, Mikołaj Stromski, Nikodem Remiasz

na zmianę wchodzili: Bartek Czaja, Kazimierz Szkibiel, Wojciech Jabłoński i Piotr Deptuła.

Aktualności

W sobotę sparing z trzecioligowcem

W sobotę w południe sparing z Bałtykiem Gdynia. Gra kontrolna z trzecioligowcem odbędzie się 28 stycznia o godzinie 12:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnia Stadionu Miejskiego w Lęborku.
Czytaj więcej

Artur Okrój kierownikiem drużyny seniorów

W przerwie pomiędzy rozgrywkami doszło do zmiany na stanowisku kierownika drużyny seniorów Pogoni. Patryka Cydzika łączącego do tej pory funkcję kierownika drużyny z trenowaniem bramkarzy zastąpi Artur Okrój.
Czytaj więcej

Mateusz Kozerkiewicz kończy grę w Pogoni

Z drużyną Pogoni oficjalnie pożegnał się Mateusz „Koza” Kozerkiewicz. Zawodnik od dłuższego czasu boryka się z kontuzją kolana.
Czytaj więcej

Pogoń 2014 i młodsi z sukcesami na IMPEROLL KASZUB CUP

W sobotę 21 stycznia młoda drużyna Pogoni rocznika 2014 i młodsi z sukcesami uczestniczyła w Sierakowicach w turnieju IMPEROLL KASZUB CUP organizowanym przez FC Gowidlino. Zespoły Pogoni zajęły 2 i 6. miejsce na 12 drużyn a najlepszym bramkarzem zawodów okrzyknięto Piotra Dołębskiego!
Czytaj więcej

Gra wewnętrzna na początek gier sparingowych

Grą wewnętrzną cykl zimowych gier sparingowych rozpoczęła drużyna seniorów. W sobotę w południe na boisku ze sztuczną nawierzchnią stawiło się 23 graczy w tym 9 testowanych.
Czytaj więcej

Plan sparingów Pogoni - ZIMA 2023

W sobotę w południe pierwszy sparing drużyny seniorów Pogoni. Na początek trener Grzegorz Bednarczyk zarządził grę wewnętrzną z zespołem juniorów starszych.
Czytaj więcej

Seniorzy rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej w 4 lidze

Testem Coopera rozpoczęły się zimowe przygotowania drużyny seniorów Pogoni do wiosennej rywalizacji w 4 lidze.
Czytaj więcej

Pogoń 2015 na turnieju Stolem Cup w Gmniewinie

Drużyna Pogoni rocznika 2015 i młodsi grała w weekend w Gniewinie na turnieju Stolem Cup 2023.
Czytaj więcej

Pogoń 2013 na turnieju Gdynia Cup Turnieje Piłkarskie

Drużyna Pogoni rocznika 2013 uczestniczyła w ten weekend w dwudniowej imprezie Turnieje Piłkarskie Gdynia Cup.
Czytaj więcej