Sparing 26 maja 2010r. godz. 19.00

Pogoń Lębork (seniorzy) - Pogoń Ratusz Lębork  (junior A) 4:2 (0:0)
Bramki: 1:0 Łukasz Chmielewski (47), 1:1 Bartosz Żmudzki (61 – rzut karny), 2:1 Patrycjusz Gaffke (66), 2:2 Mateusz Sałabon (74), 3:2 Oskar Jasiński (85), 4:2 Patrycjusz Gaffke (86)

Pogoń: Wos, Kozakiewicz (46 Błaszkowski), Jasiński, Malek, zawodnik testowany (46 Stankiewicz), Kołucki, Witkowski, Iwosa, Chmielewski (60 Smolarek), Mielewczyk, Michta

Pogoń Ratusz: Czekirda (Kłos), Bach (Wierzbowski), Szutenberg, Główczewski (Malek R.), B.Żmudzki, Kupczyk (Król), Maszota, Haraszczuk (D. Malek), Dmuchowski (Szymikowski), J.Żmudzki (M. Wroński), J. Wroński (Sałabon)

Efektem coraz lepszej współpracy był dzisiejszy mecz towarzyski między seniorami a ich nieco młodszymi kolegami. Pierwsza drużyna Pogoni, mimo wygranej, którą zapewniła sobie w końcówce, nie zaprezentowała się najlepiej a trener Roman Rubaj miał wiele zastrzeżeń do postawy swoich podopiecznych. W przeciwieństwie do szkoleniowca seniorów, powody do zadowolenia może mieć opiekun juniorów Wojciech Pięta. Wynik tuż po przerwie otworzył Łukasz Chmielewski, po podaniu Damiana Mielewczyka. Wyrównał prawie kwadrans później Bartosz Żmudzki z rzutu karnego. Po błyskotliwym dryblingu i precyzyjnym dośrodkowaniu Andrzeja Kołuckiego do siatki strzałem głową trafił Patrycjusz Gaffke i było 2-1. Remis przywrócił Mateusz Sałabon, trafiając z bliskiej odległości. Piec minut przed końcem Oskar Jasiński wyskoczył najwyżej do dośrodkowania z rzutu rożnego Mielewczyka i pokonał Michała Kłosa. Ozdobą meczu był jednak drugi gol Gaffke, który tuż zza pola karnego dokładnie przymierzył, a piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki.