Sparing, 24 lutego 2013. godz. 17, Narodowy Stadion Rugby w Gdyni

Bałtyk Gdynia (junior A) - Pogoń Lębork 0:2 (0:1)
bramki: 0:1 Kalamaszek ('22-karny), 0:2 Markowski ('88)

Pogoń: Skrzypczak (‘60 Czekirda) - Bach (‘65 Kołucki), Jasiński, Kozakiewicz, Żmudzki B., Witkowski, Kalamaszek (‘52 Haraszczuk), Stankiewicz (‘62 Kołodziejski), Markowski (‘46 Miasnikow), Żmudzki J., Ilanz (‘65 Markowski)

Bez chorych Morawskiego i Krajnika oraz Kowalskiego, którego zatrzymały obowiązki służbowe zespół Pogoni przystąpił do spotkania sparingowego z juniorami starszymi Bałtyku Gdynia. Przez pierwsze 15-20 minut nasz zespół miał problemy z rozegraniem piłki. Na co dzień trenująca na małym „Orliku” drużyna Pogoni musiała przestawić się na duże boisko i to trochę trwało. W 22 minucie po dobrej akcji i faulu na Bartku Żmudzkim, rzut karny wykorzystał Mariusz Kalamaszek. Z minuty na minutę przewaga naszego zespołu rosła, niestety były problemy z wykończeniem akcji.

Druga połowa to całkowita dominacja lęborczan, gra toczyła się cały czas na połowie przeciwnika i było wiele dogodnych sytuacji strzeleckich. W 88 minucie składną akcję całego zespołu wykorzystał Kacper Markowski.