6 kolejka Słupskiej Klasy Okręgowej Junior D, 16 października 2010r. godz. 10

Swe Pol Bruskowo W. - Pogoń/UKS Trójka Lębork 0:5
bramki: Zanewycz x2, Hawryluk x2, Tomaszewski x1

Pogoń/UKS Trójka:  Czerniak (20' Traskowski (40' Knuth)), Bryk (30' Pilnik), Kmita, Ryta, Zanewycz, Romaniszyn (30' Stefaniak), Hawryluk, Pobłocki, Gazdowski (30' Cichosz), Lisowski (30' Śliwiński), Tomaszewski.

Kolejne zasłużone zwycięstwo odnieśli młodzi zawodnicy Pogoni/UKS Trójka Lębork. Tym razem nie dali szans gospodarzom meczu w Bruskowie Wielkim. Mimo ambitnej gry zespół SwePol Link uległ 0:5 (0:1).

- Nie był to łatwy mecz dla moich podopiecznych, brak zaangażowania i myśl że mecz wygraliśmy już w szatni spowodowała że do przerwy schodziliśmy tylko z jednym golem - powiedział po meczu trener Falitarski.

W II połowie na boisko weszło 4 nowych zawodników. Przyniosło to kolejne bramki. - W sumie powinniśmy ten mecz wygrać z 10 bramkami na koncie, ale braku skuteczności nie da się nadrobić ładnymi akcjami. Cieszę się ze zwycięstwa i czekam na dwumecz z Gryfem Słupsk – skomentował spotkanie trener.