2 kolejka Słupskiej Klasy Okręgowej Junior „B”, 15 września 2012 r. godz. 14

Pogoń Lębork - Błękitni Główczyce 3:2 (2:0)
bramki: Neubauer, Buś, Sośnicki

Pogoń: Gębski - Ryta, Śliwiński, Bartosiak, Kmita (Bryk), Lange (Zanewycz), Majewski, Potrykus (Hawryluk), Neubauer (Gozdowski), Buś, Sośnicki

Już w 3 minucie powinniśmy prowadzić, ale przestrzeliliśmy w dogodnej sytuacji. 3 minuty później na 1:0 strzela z pierwszej piłki Neubauer, po dobrym dograniu od Sośnickiego. W 13 minucie groźną akcję przeprowadzili goście, ale dobrze broni Gębski. W 19 minucie dobrze dysponowany tego dnia Buś strzałem z 16 metrów w długi róg nie daje bramkarzowi szans i prowadzimy 2:0. Kolejna szansę na gola Błękitni stworzyli w 23 minucie ale po zamieszaniu pod bramką mamy więcej szczęścia i oddalamy niebezpieczeństwo.

W drugiej połowie oddaliśmy pole gry i graliśmy z kontry. Pierwsza była zabójcza, bo na listę strzelców wpisał się Sośnicki i było 3:0. W 58 minucie kontaktową bramkę strzelają Błękitni. Po niefrasobliwym zagraniu dwójki obrońców sędzia dyktuje rzut karny po faulu Śliwińskiego którego skutecznie wykorzystali goście. W 70 minucie kolejną bramkę strzela Sośnicki jednak sędzia dopatrzył się spalonego i bramki nie uznał. W końcówce goście strzelają bramkę na 3:2 i tak kończy się mecz. Gratuluje trenerowi Andrzejowi Kmicie i zawodnikom za zaangażowanie i zdobycie 3 punktów - powiedział trener Falitarski, który z powodu wyjazdu służbowego nie mógł być obecny na meczu.