Pogoń/UKS Trójka Lębork - Sparta Sycewice 1:13 (1:7)
bramka: Jakub Kreft

Pogoń/UKS Trójka: Labuda - Białobrzeski, Soszler, Maszota, Kreft, Łosiak, Graboś, Cierocki, Truszczyński
na zmiany wchodzili: Młyńczyk, Dubiel, Abe, Drywa, Bartoszek, Urban

Mecz z zdecydowanym liderem rozgrywek Spartą Sycewice tak jak przypuszczaliśmy przebiegał pod dyktando gości. Lider Sparty Karol Czubak bardzo szybko zdobył prowadzenie bo już w 2 minucie, a z upływem czasu Sparta zdobywała kolejne bramki. Nas w tej połowie stać było tylko na jedną odpowiedź, w 25 minucie z rzutu wolnego Jakub Kreft w swoim stylu strzelił nie do obrony. W sumie do przerwy przegrywaliśmy 7:1.

W drugiej połowie zespół gości strzelił jeszcze 5 bramek. Dla naszych nowych zawodników była to pierwsza w życiu konfrontacja z tak poukładanym zespołem i realna próba aby przekonać się ile jest jeszcze pracy przed naszym zespołem, który jest w przebudowie.

Warte podkreślenia jest bramka zdobyta przez Jakuba Krefta, ten zawodnik w przeddzień swoich 12 urodzin zdobył 4 bramkę z rzutu wolnego w ostatnich trzech meczach, czwartą na pięć wolnych jakie wykonywał, jak widać jego skuteczność jest wręcz zabójcza, Kubie życzymy wszystkiego najlepszego i zdobywania kolejnych bramek w następnych meczach.